Szkolenia

Prowadzę szkolenia zamknięte dla zespołów rekrutacji wewnętrznej oraz agencji doradztwa personalnego na terenie całej Polski.

Konsultacje

Oferuję konsultacje z zakresu rekrutacji i sourcingu i audyt procesu rekrutacji wraz z rekomendacjami działań.

Wystąpienia

Prowadzę wystąpienia podczas konferencji w Polsce i za granicą prezentując najnowsze tredy w rekrutacji i sourcingu.

Co mówią o mnie inni?

Katarzyna Bodziony

Business Development and Client Relation Manager w Infolet Sp. z o.o.


Kasia dzieliła się swoją wiedzą i pasją do sourcingu podczas przygotowanego dla naszego zespołu szkolenia. Jej umiejętność słuchania i analizy naszych potrzeb zaowocowała świetnym, uszytym na miarę szkoleniem z ogromną ilością przydatnych informacji, świetną argumentacją i zadaniami które realizowaliśmy w trakcie spotkania. Dodatkowo, Kasia to entuzjasta i pasjonat tematu którym się zajmuje. Zaraża pozytywnym nastawieniem, motywuje i buduje w uczestnikach szkolenia postawę „da się! spróbujmy to zrobić!”

Maja Gojtowska

Employer branding | Candidate & employee experience | HR | Design thining


Miałam przyjemność współpracować z Kasią zarówno podczas szkoleń, jak i jako prelegent na organizowanym przez nią spotkaniu ROC Day Wrocław. Wypowiadać mogę się wyłącznie w samych superlatywach – otwarta głowa, umiejętność przekazywania wiedzy (której posiada ogrom), ale też ciągła chęć nauki i czerpania inspiracji z innych obszarów biznesowych. A poza tym przesympatyczna, pozytywna osoba, z którą zwyczajnie lubię przebywać w czasie i po pracy. Jeśli szukasz wsparcia w projektach rekrutacyjnych, a przede wszystkim sourcingowym to Kasia bez wątpienia pomoże w strategicznym zaplanowaniu procesu i zdobyciu niezbędnych umiejętności i ich rozwoju.

Justyna Werecka-Panter

IT Recruiter @ Roche


Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Kasię- jest bardzo entuzjastyczną, energiczną osobą, która w ciekawy sposób przekazuje ogrom wiedzy jaki posiada na temat rekrutacji w social media- pokazuje dobre praktyki, techniki, przedstawia case study, jest zawsze otwarta na pytania. Wiedza jaką zdobyłam podczas szkolenia zdecydowanie przydaje się w pracy rekutera, a rekrutera IT szczególnie 🙂 biorąc pod uwagę rynek pracownika i potrzebę używania niestandardowych kanałów dotarcia do kandydatów. Bardzo polecam Kasię jako trenera!
Copy link
Powered by Social Snap